Pomoc

Przydatne informacje

Jak kupić polisę Allianz Direct

Chcesz szybko zawrzeć najlepszą dla Ciebie umowę ubezpieczenia komunikacyjnego (OC, OC+AC/StartCasco) lub mieszkaniowego, zadzwoń na naszą infolinię pod nr 224 224 224. Jeśli masz sporo pytań, koszty połączenia weźmiemy na siebie – wejdź na www.allianzdirect.pl, wypełnij formularz kontaktowy. Oddzwonimy w wybranych przez Ciebie terminie.

czytaj więcej

Jak przedłużyć polisę Allianz Direct

Kończy Ci się ubezpieczenie zawarte w Allianz Direct? Wystarczy kilka szybkich kroków a odnowisz je na jeszcze lepszych warunkach.

czytaj więcej

Jak zgłosić szkodę

Prosimy pamiętać, iż szkoda powinna być zgłoszona niezwłocznie po jej zaistnieniu. W przypadku szkód zgłaszanych z ubezpieczenia autocasco, konieczne jest zachowanie terminów zgłoszenia szkody wynikających z Ogólnych Warunków Umowy Ubezpieczenia.

czytaj więcej

Zniżki na ubezpieczenie

Jak można zapłacić mniej? Kalkulując cenę ubezpieczenia, nie zapomnij wprowadzić zniżek z aktualnie posiadanej polisy ubezpieczeniowej.

czytaj więcej

Płatność za polisę

Zależy Ci na czasie? Chcesz zgarnąć całą pulę zniżek? Po prostu zadzwoń. Nasz konsultant, w porozumieniu z Tobą, przygotuje najbardziej atrakcyjną z dostępnych ofert, wyjaśni wszystkie wątpliwości a jako podsumowanie na adres poczty elektronicznej prześle Ci gotowy blankiet w formacie .pdf z wszystkimi danymi niezbędnymi do dokonania wpłaty.

czytaj więcej

Cesja polisy Allianz Direct

Chcesz ustanowić cesję? Jeśli chcesz ustanowić cesję na polisie komunikacyjnej lub mieszkaniowej zawartej w Allianz Direct, u nas zrobisz to bardzo szybko. Zgłoś taką potrzebę w następujący sposób...

czytaj więcej

Zmiana danych / korekta polisy

Jeśli chcesz dokonać zmiany lub uaktualnić dane w polisie zawartej w Allianz Direct, możesz tego dokonać bez wychodzenia z domu.

czytaj więcej

Obsługa konta

W każdej chwili możesz zalogować się do swojego konta. Aby je stworzyć tylko raz wpisujesz swoje dane osobowe – później wykupienie każdej nowej polisy lub wznowienie poprzedniej jest o wiele prostsze (niezbędne dane wczytują się z profilu użytkownika).

czytaj więcej

Szukasz ubezpieczenia?

Bezpłatnie zadzwonimy do Ciebie.