Ubezpieczenia direct

Allianz Direct

Najwyższe gwarancje finansowe oraz międzynarodowe standardy bezpieczeństwa a wszystko to dostępne przez 24h na dobę, online a także przez telefon. W Allianz Direct wiemy, że czas to wartość, którą trudno przecenić.

Informacja dla klientów

Od 01.06.2012 nowym podmiotem pośredniczącym w zawieraniu umów ubezpieczeń przez Internet i telefon, działającym na rzecz i w imieniu TUiR Allianz Polska S.A. staje się Allianz Polska Services Sp. z o. o. Zmiana nastąpiła w wyniku sprzedaży przedsiębiorstwa Allianz Direct New Europe Sp. z o.o. Właścicielem serwisu www.AllianzDirect.pl jest Allianz Polska Services.

Administratorem Państwa danych wynikających z zawartych umów ubezpieczenia jest Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A., zaś administratorem pozostałych danych osobowych zbieranych za pośrednictwem niniejszej witryny jest Allianz Polska Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Uprzejmie informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.

Pełne dane firmy:
Allianz Polska Services Sp. z o.o.
ul. Rodziny Hiszpańskich 1
02-685 Warszawa
tel. 224 224 224

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

KRS 0000025291
NIP 521-30-56-381
REGON 016188184
Kapitał zakładowy 49 724 000 złotych
 

Ubezpieczenia direct w Allianz

Allianz to jedna z największych instytucji finansowych na świecie, oferująca usługi finansowe ponad 75 milionom klientów w 70 krajach na 6 kontynentach.

Allianz wprowadził sprzedaż ubezpieczeń direct w odpowiedzi na rozwijający się rynek usług online, opartych na coraz większej dostępności internetu oraz dynamicznym wzroście liczby klientów, którzy sieć traktują jako naturalne środowisko zakupów.

W Polsce serwis www.AllianzDirect.pl działa od grudnia 2006 r., zajmując się bezpośrednią sprzedażą ubezpieczeń przez internet i telefon.

Oferta Allianz Direct obejmuje:

  • ubezpieczenia komunikacyjne dla kierowców,
  • ubezpieczenia mieszkaniowe dla właścicieli lokali w blokach,
  • ubezpieczenia przydatne w podróżach turystycznych lub podczas wyjazdów zagranicznych do pracy.

Direct – słowo klucz

Filozofia ubezpieczeń direct odpowiada na podstawowe potrzeby dzisiejszego klienta, który dba o swoje pieniądze i bezpieczeństwo, ale ceni również czas i wygodę.

Dlatego Allianz Direct zabiega o to, by swoją ofertą towarzyszyć aktualnym trendom konsumenckim, wykorzystując przy tym najnowsze technologie i możliwości internetu.

Dzięki przejrzystej stronie, którą obsługuje się intuicyjnie, polisa Allianz Direct może być gotowa nawet w kilka minut, niezależnie od tego czy zasiadamy przed komputerem w ciągu dnia czy w nocy.

Klient wybiera, my go osłaniamy

Kolejnym przykładem wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom rynku są też dogodne formy płatności, które klienci Allianz Direct mogą wybrać sami. Od tradycyjnej opłaty w bankowym lub pocztowym „okienku”, poprzez przelew bezpośredni z konta internetowego aż po zapłatę kartą kredytową.

Płatności internetowe w Allianz Direct obsługują firmy eCard S.A. oraz Dotpay Sp. z.o.o., gwarantujące najwyższą jakość usług, świadczonych zgodnie z restrykcyjnymi normami międzynarodowych organizacji płatniczych.

Co więcej, wszelkie operacje wykonywane na stronie Allianz Direct objęte są maksymalnymi gwarancjami bezpieczeństwa – transfer danych osobowych oraz sam proces autoryzacji odbywa się za pomocą bezpiecznego protokołu SSL, a dostęp do danych zabezpieczony jest loginem i hasłem.

Dla Allianz Direct bezpieczeństwo klienta ma najwyższy priorytet.

 

Szukasz ubezpieczenia?

Bezpłatnie zadzwonimy do Ciebie.

Title