Ubezpieczenie Autocasco (AC) z Car Assistance 

Chcesz mieć pewność, że niezależnie od rodzaju szkody, która dotyczy Twojego samochodu, dostaniesz szybką i profesjonalną pomoc?

Ubezpieczenie AC w Allianz Direct to najwyższy standard obsługi i najszybszy proces likwidacji szkód, potwierdzony w prestiżowych rankingach niezawodności.

Wróć do kalkulacji

Po obliczeniu składki możesz zamówić wysłanie wyniku kalkulacji e-mailem lub SMS-em. Otrzymasz wówczas unikalny identyfikator, który pozwala na powrót do tej kalkulacji i zakup ubezpieczenia w późniejszym terminie. Jeśli masz już numer swojej kalkulacji i chcesz teraz do niej powrócić, kliknij: "Wróć do kalkulacji", podaj otrzymany identyfikator i kontynuuj kupowanie polisy.

 

Zakres ubezpieczenia AC

Autocasco to dobrowolne ubezpieczenie samochodu. Zawiera się je na 12 miesięcy.

W Allianz Direct ubezpieczenie AC obejmuje nie tylko uszkodzenie, zniszczenie czy kradzież samochodu. Nasze Autocasco dotyczy również wyposażenia pojazdu, które możesz utracić w wyniku wypadku drogowego czy kradzieży. Ubezpieczenie AC  w Allianz Direct obejmuje bowiem wszystkie elementy zamontowane na stałe w pojeździe - nawet dziecięcy fotelik.

W zakres ubezpieczenia Autocasco w Allianz Direct wchodzi również uszkodzenie pojazdu przez osoby trzecie, a także uszkodzenie pojazdu na skutek zdarzeń losowych, takich jak huragan, powódź, grad czy pożar.

Nowy wariant Autocasco w Allianz

Jeśli chcesz naprawiać pojazd w warsztacie współpracującym z Allianz, wybierz tańszy wariant Warsztat Partnerski. Naprawisz auto w warsztacie rekomendowanym przez Allianz według najwyższych standardów technicznych i jakości obsługi. Nie musisz przejmować się kosztami naprawy pojazdu oraz formalnościami związanymi z jego rozliczeniem i naprawą. Allianz załatwi je za Ciebie.

Jeśli nie chcesz martwić się o żadne kwestie związane z naprawą, wybierz wariant Serwis. Naprawisz samochód w ASO tj. w wybranej przez Ciebie autoryzowanej stacji obsługi danej marki. Nie musisz martwić się o płatność, naprawa odbędzie się bezgotówkowo. Masz gwarancję naprawy z użyciem nowych, oryginalnych części producenta bez względu na wiek samochodu i stopień zużycia części, które zostały uszkodzone (Allianz nie uwzględnia amortyzacji części).

Warsztaty partnerskie Allianz

Warsztaty partnerskie Allianz to wybrane Autoryzowane Stacje Obsługi Samochodów w całej Polsce w zakresie napraw pojazdów.

W rekomendowanym warsztacie:  

  • auto zostanie naprawione bezgotówkowo,
  • jest zapewniona najwyższa jakość świadczonych usług blacharsko-lakierniczych potwierdzona przez producentów i oficjalnych importerów pojazdów.
Dlaczego warto skorzystać z sieci warsztatów współpracujących z Allianz?
  • Komfort i wygoda – nie musisz sam szukać warsztatu, w którym naprawisz pojazd. Allianz wyszuka warsztat współpracujący w miejscu bądź okolicach zamieszkania i załatwi formalności za Ciebie.
  • Szybkość naprawy – zgłoszenie oraz obsługa szkody odbywa się za pośrednictwem najnowocześniejszej platformy likwidacji szkód online. Warsztaty współpracujące z Allianz naprawiają pojazd w możliwie najkrótszym terminie.
  • Najwyższa jakość naprawy – naprawa w warsztatach należących do sieci naprawczej współpracującej z Allianz to gwarancja wysokiego poziomu obsługi oraz jakości naprawy z zachowaniem najwyższych standardów technicznych potwierdzonych przez producentów i oficjalnych importerów pojazdów.

 

Zniżki oferowane przez Allianz Direct

Kierowcy legitymujący się bezszkodową jazdą, mogą skorzystać w Allianz Direct ze zniżki nawet do 70%. Chcesz płacić mniej, nie zawężając przy tym zakresu swojego ubezpieczenia? Sprawdź naszą ofertę, którą przygotowaliśmy dla naszych wyjątkowych klientów.

Pamiętaj też, że w Allianz Direct honorujemy zniżki za jazdę bez szkód nabyte w innych towarzystwach ubezpieczeniowych oraz oferujemy dodatkowe 5% zniżki za kontynuację ubezpieczenia AC.

Car Assistance w cenie AC

Kupując ubezpieczenie Autocasco w Allianz Direct, bez dodatkowych opłat otrzymasz unikalny pakiet bezpieczeństwa w postaci Car Assistance (patrz: Car Assistance).

Wyjątkowość ubezpieczenia AC w Allianz Direct potwierdzili zadowoleni klienci oraz grono ekspertów. Polska Izba Motoryzacji trzy razy z rzędu wskazała na TUiR Allianz Polska S.A., jako najbardziej przyjazne towarzystwo ubezpieczeń pod względem likwidacji szkód komunikacyjnych. To kolejne potwierdzenie gwarancji jakości, jaką daje marka Allianz.

Przyjazne formy płatności

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego w Allianz Direct składkę na ubezpieczenie AC można opłacić jednorazowo, jak również w dwóch lub trzech ratach. Ubezpieczenie możesz wykupić
w okresie do 60 dni przed rozpoczęciem ochrony ubezpieczeniowej.

Nie ograniczamy Cię też żadną formą płatności. Przelew możesz wykonać bezpośrednio z banku internetowego (mBank, Inteligo, Multibank, BZ WBK, Nordea, Bank BPH), za pomocą karty kredytowej (Visa i MasterCard) lub
w sposób tradycyjny na poczcie, w oddziale banku, w sklepie lub w innym wyznaczonym miejscu.


 

Szukasz ubezpieczenia?

Bezpłatnie zadzwonimy do Ciebie.