Ubezpieczenie ochrony prawnej - osobisty adwokat

Ubezpieczenie Ochrony Prawnej zapewnia kierowcom refundację sporów prawnych, związanych z ruchem drogowym i ubezpieczonym pojazdem.

Reagujemy na Twoje potrzeby błyskawicznie zarówno w Polsce jak i za granicą.

Ubezpieczenie standardowo zawierane jest na kwotę 10 000 zł, ale kupując ubezpieczenie przez telefon, możesz zawrzeć umowę ubezpieczenia ochrony prawnej nawet na 30 000 zł.

Dzięki temu ubezpieczeniu będziesz mógł pokryć koszty adwokata lub radcy prawnego. Refundacja może też dotyczyć kosztów związanych z postępowaniem sądowym i egzekucyjnym, pracą biegłych i tłumaczy, jeśli będzie to niezbędne dla obrony Twoich interesów prawnych i bezpieczeństwa finansowego. 

Sprawdź, jak wiele może zapewnić nasze Ubezpieczenie Ochrony Prawnej (patrz: OWU).

Wróć do kalkulacji

Po obliczeniu składki można zamówić wysłanie wyniku kalkulacji e-mailem lub SMS-em. Otrzymuje się wówczas unikalny identyfikator, który pozwala na powrót do tej kalkulacji i zakup ubezpieczenia w późniejszym terminie. Jeśli masz już numer swojej kalkulacji i chcesz teraz do niej powrócić, kliknij: "Wróć do kalkulacji", podaj otrzymany identyfikator i kontynuuj kupowanie polisy.

 

Dlaczego warto ubezpieczyć samochód w Allianz Direct

Marka Allianz to pewność szybkiego i sprawnego procesu likwidacji szkód. Nasze polisy zapewniają nie tylko sprawną likwidację szkody ale także pomoc świadczoną 24 godziny na dobę. Kupując OC w Allianz, otrzymasz od nas w cenie Mini Car Assistance. Wybierzesz nasze AC – dodamy Car Assistance.

Allianz Direct uzupełni każdy Twój wybór w taki sposób, żebyś czuł się komfortowo.

Wygodne formy płatności

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego nie ograniczamy Cię żadną formą płatności. Przelew za Ubezpieczenie Ochrony Prawnej możesz wykonać bezpośrednio z banku internetowego (mBank, Inteligo, Multibank, BZ WBK, Nordea, Bank BPH), za pomocą karty kredytowej (Visa i MasterCard) lub w sposób tradycyjny na poczcie,
w oddziale banku, w sklepie lub w innym wyznaczonym miejscu.


 

Szukasz ubezpieczenia?

Bezpłatnie zadzwonimy do Ciebie.