Ubezpieczenia turystyczne - w podróży, wakacje, wyjazdy za granicę

Wybierając ubezpieczenie Globtroter Direct:

  • zyskasz wysoką sumę ubezpieczenia na leczenie za granicą;
  • wraz z bagażem ubezpieczysz sprzęt elektroniczny;
  • otrzymasz zwrot koszów odowłania wyjazdu lub wcześniejszego powrotu;
  • ubezpieczysz się w dowolnym miejscu i czasie, a polisa będzie dostepna natychmiast po opłaceniu składki.

Ubezpieczenie kosztów leczenia

Allianz zapewnia pomoc medyczną i pokrycie wszelkich niezbędnych kosztów leczenia, które może się okazać konieczne podczas podróży. I nie ważne czy będzie to oznaczało konieczność leczenia w szpitalu, czy będziesz zmuszony otrzymać pomoc lekarską w miejscu, w którym przebywasz. Pakiet Globtroter Direct zapewnia rekompensatę każdego kosztu leczenia, od transportu do lub między placówkami medycznymi poprzez zabiegi i operacje aż po bezpieczny transport do domu.

czytaj więcej

Ubezpieczenie bagażu podróżnego

Niezależnie czy ruszamy z całą rodziną na dwutygodniowy urlop, opróżniając przy tym wszystkie szafy, czy lecimy na trzy dni w delegację. Wszystko, co jest nam niezbędne, mamy ze sobą. Utrata tego bagażu to najczęściej koniec urlopu a także straty finansowe. Głowa do góry. Wystarczy Ubezpieczenie Bagażu Podróżnego a Allianz zrekompensuje Twoje straty. Nawet jeśli bagaż tylko się spóźni.

czytaj więcej

Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego

Telefon komórkowy i laptop to podstawowe wyposażenie dzisiejszego Globtrotera. W podróż z rodziną lub na samotne safari rzadko też wybieramy się bez aparatu lub kamery. To łakomy kąsek dla złodzieja, przy okazji niezwykle podatny na uszkodzenia. Allianz Direct postanowił jednak ryzyko transportu takich urządzeń wziąć na siebie, żebyś zamiast nerwowo oglądać się na bagaż, mógł cieszyć się chwilą.

czytaj więcej

Ubezpieczenie NNW

Nie każdy wypadek musi kończyć się nieszczęściem. Trzymamy kciuki, żeby takich zdarzeń było jak najmniej. Jeśli jednak się zdarzą a ich skutków zdrowotnych nie da się cofnąć, zrobimy wszystko, by nie ucierpiały Twoje finanse.

czytaj więcej

Pomoc w podróży Assistance

Ubezpieczenie Assistance jest to pomoc i pokrycie związanych z nią wydatków w sytuacji, gdy ubezpieczony zachoruje lub ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi. Za tą prostą definicją w Allianz Direct kryje się jednak oszałamiająco długa lista wydarzeń, w których z ubezpieczenia tego będziesz mógł skorzystać. Najlepiej sprawdź sam co kryje się za Ubezpieczeniem Assistance dla Podróżnych, oferowanym przez Allianz Direct.

czytaj więcej

Ubezpieczenie narciarskie

Francja, Włochy, Szwajcaria czy Austria? A może stan Kolorado, kanadyjskie Vermont lub swojskie klimaty w Tatrach i Sudetach? Gdziekolwiek wyruszysz, by nasycić się zimowym szaleństwem, możesz być absolutnie pewny, że pakiet Globtroter Direct dopasuje się do twoich potrzeb lepiej niż kombinezon. Kochasz góry? Z Allianz Direct i ubezpieczeniem narciarskim będziesz się mógł nimi cieszyć do woli.

czytaj więcej

OC w życiu prywatnym

Podróż - nawet najbardziej skrupulatnie zaplanowana - nigdy nie obędzie się bez niespodzianek. Szczególnie, gdy nie jedziemy sami. Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym proponowane w ramach Globtroter Direct zdejmie z Twoich barków odpowiedzialność finansową za wszelkie wypadki, które spowodujesz Ty, ktoś z Twojej rodziny a nawet Twój czworonożny przyjaciel. Wybierz Allianz. W końcu jedziesz, by odpocząć.

czytaj więcej

Ubezpieczenie kosztów odwołania imprezy turystycznej

Zagraniczne wojaże poprzedzają zazwyczaj miesiące przygotowań. Przebieramy w ofertach, oszczędzamy pieniądze, żeby wystarczyło na jak najwięcej atrakcji i w końcu rezerwujemy wycieczkę lub pokój w hotelu. Choroba lub inne nagłe zdarzenie, które nie pozwoli nam wyruszyć w podróż pociąga za sobą wiele konsekwencji – tracimy nie tylko marzenia, ale także odłożone pieniądze. Nie chcesz się o to martwić? Skorzystaj z Ubezpieczenia Kosztów Odwołania Imprezy Turystycznej.

czytaj więcej

Ubezpieczenie kosztów anulowania biletu lotniczego

Biuro podróży zastrzega, że obciąży Cię kosztami anulowania biletu nawet wówczas, gdy będziesz chory? Allianz weźmie to ryzyko na siebie. Dzięki Globtroter Direct nie stracisz pieniędzy i wyruszysz w podróż wtedy, gdy Ty i Twoi bliscy wrócicie do zdrowia lub kiedy tylko będziesz chciał.

czytaj więcej

Ubezpieczenie kosztów anulowania noclegów

Od liczby gwiazdek na hotelu, w którym planujemy nocować podczas wyjazdu, zależą ostateczne koszty podróży. Niestety, również anulowanie uczestnictwa w imprezie turystycznej bardzo często pociąga za sobą konieczność pokrycia wysokich kosztów hotelowych. Niezależnie czy stanie się to z powodu choroby, czy niepomyślnego zbiegu okoliczności, koszty anulowania noclegów może za Ciebie opłacić Allianz.

czytaj więcej

Ubezpieczenie pracy za granicą

Polacy to coraz bardziej ceniona grupa pracowników w firmach na całym świecie. Szansa na wyższe zarobki a przy tym wizja niezwykłej zawodowej przygody sprawiają, że chętnych na wyjazd do pracy za granicą wśród Polaków nie brakuje. Niestety sama praca nie daje gwarancji bezpieczeństwa. Jeśli chcesz, by zyski z pracy na zagranicznym kontrakcie nie były zagrożone przez nieoczekiwane zdarzenia, wybierz ubezpieczenie Globtroter Direct.

czytaj więcej

Ubezpieczenie sportów ekstremalnych

Szykujesz deskę na wysoką falę? A może wybierasz się na safari, w najwyższe góry świata czy na turniej rycerski z mieczem w dłoni? Sporty wysokiego ryzyka to rozrywka, która daje Ci najwięcej satysfakcji? Rozumiemy to - dlatego w ramach pakietu Globtroter Direct przygotowaliśmy zestaw sprawdzonych ubezpieczeń, zahartowanych w wielu ekstremalnych warunkach. Wybierz Allianz Direct – będziemy Cię asekurować wszędzie tam, gdzie postanowisz się sprawdzić.

czytaj więcej

Ubezpieczenie sportów podwodnych

Nurkowanie w powszechnej opinii uważane jest za jeden z bezpieczniejszych i zarazem przyjemniejszych sportów amatorskich. Doświadczeni nurkowie wiedzą jednak, że uprawianie nurkowania wiąże się z ryzykiem, którego trudno przewidzieć. Ciśnienie, prądy, temperatury, drapieżniki, słabość organizmu czy awaria sprzętu. Pakiet Globtroter Direct amatorskie nurkowanie bierze całkiem na serio. Chcemy, byś po każdej podmorskiej wyprawie, mógł oddychać pełną piersią.

czytaj więcej

Szukasz ubezpieczenia?

Bezpłatnie zadzwonimy do Ciebie.